WENKO Dávkovač mýdla a dezinfekce RANERA kovově lesklý (z24584100) 11x28x11 cm

Výrobce: Wenko

Série: Ranera

Distribuční sklad

do týdne

Prodejna Vysoké Mýto

do 10 dnů

Prodejna Hradec Králové

do 14 dnů

Běžná cena:

485 Kč

Ušetříte:

15 Kč (3 %)

Vaše cena vč. DPH:

470 Kč

WENKO Dávkovač mýdla a dezinfekce RANERA kovově lesklý (z24584100) 11x28x11 cm

Více hygieny domácnosti s WENKO - naše dávkovače tekutin umožňují důležitou hygienu pro ochranu proti šíření virů, bakterií a choroboplodných zárodků. Vzhledem k tomu, že se bakterie přenášejí hlavně rukama, doporučuje se pravidelné mytí a dezinfekce rukou.

Dávkovač dezinfekčního prostředku a mýdla Ranera L Chrome je vyroben z vysoce kvalitního plastu a je ideálně vhodný pro dávkování tekutin, jako jsou dezinfekční prostředky, tekuté mýdlo, kondicionér na vlasy, sprchový gel, šampon a krém do koupelny, sprchy a toalety.

Požadované množství se vydá jednoduše stisknutím tlačítka. Přihrádku lze jednotlivě naplnit až do velkorysé kapacity 740 ml.

Dávkovač mýdla nekape a snadno se čistí a plní. Zbytkové množství je vždy snadno viditelné přes průhledné okénko v kombinaci s trendy chromovým vzhledem.

Součástí balení jsou šrouby, hmoždinky a oboustranná lepicí páska - pro montáž bez vrtání.Rozměr udávaný výrobcem: 11x28x11 cm
Materiál: Plast

Výrobce / série:

Wenko / Ranera

Instalace:

lepit i přivrtat

Další produkty ze série Ranera

WENKO Dávkovač mýdla a dezinfekce RANERA bílý (z24588100) 8x26x8 cm

nelze koupit

Vaše cena vč. DPH:
316 Kč

Běžná cena:
326 Kč

Více hygieny domácnosti s WENKO - naše dávkovače tekutin umožňují důležitou hygienu pro ochranu proti šíření virů, bakterií a choroboplodných zárod...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny s našimi partnery.